Preču atgriešanas noteikumi:

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Preču atgriešana un/vai maiņa ir  BEZMAKSAS! Pēc Atteikuma vēstules nosūtīšanas saņemsi e-pastā informāciju ar uzlīmi priekš pakomāta vai kurjera ierašanas laiku.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot lietošanas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces bija lietotas un ir lietošanas pazīmes
  • pircējs ir noņēmis oriģinālas preču zīmes birkas.


Atteikuma vēstule

Lūdzu aizpildi šo formu. Saņemot preci, naudas atgriešana  tiek veikta uz to pašu kontu, no kura tika veikts maksājums divu darba dienu laikā