Return policy:

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Preču atgriešana un/vai maiņa ir  BEZMAKSAS! Pēc Atteikuma vēstules nosūtīšanas saņemsi e-pastā uzlīmi priekš pakomāta.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot lietošanas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces bija lietotas un ir lietošanas pazīmes
  • pircējs ir noņēmis oriģinālas preču zīmes birkas.


Return form

Please fill out this form. As soon as we receive the product, we will return the money to the same account from which the payment was made or make change within two working days!

Cart